TF1.jpeg
TF1.jpeg
TF2.jpeg
TF2.jpeg
TF3.jpeg
TF3.jpeg
TF4.jpeg
TF4.jpeg
TF5.jpeg
TF5.jpeg
TF6.jpeg
TF6.jpeg
TF7.jpeg
TF7.jpeg
TF8.jpeg
TF8.jpeg
TF9.jpeg
TF9.jpeg
TF10.jpeg
TF10.jpeg
TF11.jpeg
TF11.jpeg
PlayPause
previous arrow
next arrow
Shadow

Ať už Táborem jen projíždíte, nebo plánujete delší pobyt, nabízíme klidné ubytování za příznivou cenu.

Náš motel leží na okraji Tábora přímo u výpadovky na České Budějovice. K dispozici jsou vám prostorné pokoje s minibarem, WiFi připojení k Internetu a parkování na motelovém parkovišti.

RecepceÚtulné pokoje nově vybavené v minimalistickém stylu, s Wi-Fi a minibarem, v klidném prostředí ideálním pro relax a odpočinek. Zároveň pár metrů od centra města, restaurací, kina, vlakového nádraží a zastávek autobusu i MHD. Motel Vega v Sezimově Ústí vám poskytuje skvělé zázemí na strategickém místě: u mezinárodní silnice E55, pět kilometrů od Tábora – turisticky atraktivního města. Ideální ubytování pro ty, kteří jen projíždějí, či hledají místo pro krátkodobý pracovní pobyt. Vhodné pro turisty plánující přes den poznávat krásy jižních Čech a večer strávit v klidu s přáteli.

Deset pokojů, recepce, jídelna, bar, útulné prostorné atrium a před zraky okolí skrytá zahrada. K tomu vlastní parkoviště a kolárna přímo u motelu. Jako bonus dobrá cena a personál, který udělá maximum pro vaši spokojenost.

Po domluvě vás ubytujeme kdykoli během dne. Snídani jako od maminky podáváme od 7 do 10 hodin. Naše skvělá italská káva chutná jako z vyhlášené kafetérie. V baru nabídku doplňují nealko i alko nápoje, pivo, kvalitní moravská vína či hruškovice Williams.

Přestože v Motelu Vega není restaurace, hlady rozhodně nezůstanete. Zajistili jsme vám možnost stravování se slevou v několika místních restauracích.

Jsme vám k dispozici jak pro krátkodobý, tak pro dlouhodobý pobyt.
Za příznivého počasí lze v atriu uspořádat oslavu či večírek.
Motel je nekuřácký - pro kuřáky je vyhrazen venkovní prostor.

Abychom zajistili vaši bezpečnost a pohodlí, pravidelně dezinfikujeme všechny pokoje a společné prostory ozónem. Ozón likviduje bakterie, viry a plísně a dodává prostorám příjemnou lehkou vůni.

Naši partneři

Booking.com ItalianEspresso.cz Kávovary WEGA Caffé Trombetta Hruškovice Williams Cyklisté vítáni
VEGA MOTEL v Sezimově Ústí hodnocení